Ricardo Martins Guimaraes wzmocnił Łódzki KS

sports news

Ricardo Martins Guimaraes został nowym zawodnikiem Łódzkiego Klubu Sportowego – poinformowali dwukrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

23-letni pomocnik podpisał trzyletnią umowę, obowiązującą do 30 czerwca 2022 roku.

Portugalczyk przez ostatnie dwa sezony bronił barw zespołu Academica Coimbra. W zespole dwukrotnego zdobywcy Pucharu Portugalii zaliczył przez ten czas 40 występów.

– Półroczna obserwacja daje w postaci podpisania trzyletniej umowy, z czego bardzo się cieszymy. „Guima” według nas odpowiada w stu procentom poszukiwanemu profilowi zawodnika na pozycji numer 8 – wyjaśnił Krzysztof Przytuła.

– Oczywiście wiemy, że przez ostatnie 2,5 miesiąca się leczył, ale od momentu doznania urazu kontrolowaliśmy przebieg leczenia. Na szczęście szereg badań medycznych, które przeprowadziliśmy, pozwalają na to, aby sztab medyczny określił stan zdrowia zawodnika jako bardzo dobry – zapewnia dyrektor sportowy beniaminka LOTTO Ekstraklasy.

– Trzeciego czerwca, czyli tydzień przed początkiem przygotowań całej drużyny, zacznie już treningi w Łodzi. Jego determinacja, aby być w ŁKS-ie i jak najszybciej przygotować się do treningów z pełnym obciążeniem, świadczy o tym, że był to z naszej strony bardzo dobry wybór – dodał Przytuła.

(za lkslodz.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.