Przełożone mecze w Premier League, Bundeslidze i Eredivisie

sports news

W Premier League, Bundeslidze i Eredivisie nie odbędzie się łącznie sześć zaplanowanych na niedzielę meczów ligowych. Powodem jest nadciągający nad Europę orkan Sabrina.

Wraz z nim meteorolodzy prognozują bardzo silny wiatr. W związku z tym włodarze Premier League, Bundesligi i Eredivisie podjęli decyzję o przełożeniu dzisiejszych meczów. Uznano, że rozgrywanie spotkań w takich warunkach może być niebezpieczne.

W Anglii nie odbędzie się mecz Manchester City – West Ham United, w Niemczech odwołano spotkanie Borussii Moenchengladbach z FC Koeln.

W Holandii natomiast nie zostanie rozegrany żaden z czterech meczów zaplanowanych na niedzielę.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.