Przemysław Pawlicki rok dłużej w Grudziądzu

sports news

Przemysław Pawlicki przedłużył kontrakt z MrGarden GKM Grudziądz – poinformował klub z Pomorza na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

Starszy z braci parafował z popularnymi „Gołębi” roczną umowę, obowiązującą na sezon 2020.

Wcześniej, oprócz wychowanka Unii Leszno, kontrakt z piątą drużyną rozgrywek PGE Ekstraligi 2019, przedłużył również Rosjanin Artiom Łaguta.

Przemysław Pawlicki zanim trafił do Grudziądza bronił również barw Stali Gorzów, z którą wywalczył drużynowe mistrzostwo Polski.

(za facebook.com/GKMGrudziadzSA)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama