Probierz: Musimy ciągle pracować nad konsekwencją

sports news

Trener Cracovii Michał Probierz nie był do zadowolony po wygranej przed własną publicznością z Arką Gdynia 3:1 (2:0) w pierwszym sobotnim spotkaniu szóstej kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy.

„Pasy” po trzecim zwycięstwie w sezonie awansowały na czwarte miejsce w tabeli.

– Takie spotkania są najtrudniejsze. Wszyscy dopisywali sobie trzy punkty jeszcze przed meczem, ale pokazaliśmy dobrą grę – wyznał Probierz dla oficjalnego serwisu pięciokrotnych mistrzów Polski.

– Dużym plusem dla nas jest piękna bramka Lopesa i dobry występ Pelle. Nowi zawodnicy powoli wkomponowują się w zespół, idą do przodu. Szkoda jedynie utraty bramki w ostatnich minutach. Bardzo zależało nam, by wygrać do zera. Musimy ciągle pracować nad konsekwencją i odpowiedzialnością – podkreślił opiekun „Pasów”.

– Przed przerwą reprezentacyjną mamy jeszcze przed sobą mecz z Lechem. Zrobimy wszystko, by w następną niedzielę pokazać się z jak najlepszej strony. Wierzymy, że z lepszym efektem, niż we Wrocławiu – podsumował Probierz.

(za cracovia.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama