PSG może stracić 215 milionów euro

sports news

Dziennik „L’Equipe” poinformował, że Paris Saint Germain może stracić w tym sezonie nawet 215 mln euro. Wszystko z powodu przerwania sezonu przez pandemię koronawirusa.

Wciąż nie wiadomo czy rozgrywki ligowe i pucharowe zostaną dokończone. Szanse i wiara w powodzenie takiego rozwiązania są coraz mniejsze, a piłkarskie kluby zaczynają powoli liczyć strarty.

PSG może stracić nawet 215 mln euro. Na tę kwotę składa się m.in. brak pieniędzy za prawa tv, brak przychodów z dni meczowych, a także ze sprzedaży loż VIP na tych spotkaniach.

Mistrzowie Francji w momencie przerwania sezonu byli liderem Ligue 1 i awansowali do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.