PSG w styczniu złoży ofertę za Paulo Dybalę

sports news

Paulo Dybala został w Juventusie Turyn, choć latem bardzo mocno interesowało się nim kilka czołowych europejskich klubów. Ofertę w styczniowym okienku transferowym złoży za niego Paris Saint-Germain – donosi „ESPN”.

Argentyńczyka chciały pozyskać m.in. Manchester United oraz Tottenham Hotspur. Ten jednak nie chciał się przenosić do Premier League i liczył, że będzie regularnie grał w „Bianconerich”.

25-latek rozegrał w tym sezonie zaledwie 14 minut w dwóch pierwszych kolejkach Serie A. Jeśli trener Maurizio Sarri dalej nie będzie z niego korzystał, to napastnik będzie chciał odejść zimą.

Według doniesień, jego sytuację obserwuje PSG. Klub z Parc des Princes jest zdecydowany złożyć za niego ofertę w styczniu. Kontrakt Dybali z mistrzami Włoch obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama