Albert Celades oficjalnie trenerem Valencii

sports news

Albert Celades został nowym trenerem Valencii CF – poinformował klub z Mestalla w oficjalnym komunikacie na swojej stronie internetowej.

Celades podpisał kontrakt do 30 czerwca 2021 roku. Na stanowisku zastąpił zwolnionego Marcelino Garcię Torala, który pracował w klubie przez dwa lata. W poprzednim sezonie poprowadził Valencię do triumfu w Pucharze Hiszpanii.

„Valencia CF osiągnęła porozumienie w sprawie zatrudnienia Alberta Celadesa jako trenera pierwszej drużyny do 30 czerwca 2021 roku. Nowy szkoleniowiec pierwszy trening poprowadzi w środę po południu” – czytamy w oświadczeniu.

„Los Che” zajmują 10. miejsce w tabeli La Liga z czterema punktami po trzech rozegranych meczach. W najbliższej kolejce Valencia zmierzy się na wyjeździe z FC Barceloną.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama