Puchar Turcji: Remis Rizesporu, bramka Tuszyńskiego

Mersin Idman Yurdu zremisował przed własną publicznością z Caykur Rizespor 2:2 (0:2) w spotkaniu drugiej rundy Pucharu Turcji. W barwach gości pełne 90 minut rozegral Patryk Tuszyński, który strzelił jedną z bramek.

Polak otworzył wynik meczu i wpisał się na listę strzelców zaledwie 120 sekund po rozpoczęciu pojedynku. Przyjezdni jeszcze przed przerwą podwyższyli prowadzenie, a do siatki rywali trafił Mehmet Akyuz.

Gospodarze nie dali jednak za wygraną i odrobili straty. Bramki dla miejscowych strzelili Berkam Afsarli oraz Sinan Kaloglu, który wyrównał w końcówce spotkania.

Rizespor zajmuje aktualnie pierwsze miejsce w tabeli grupy D. Drużyna Patryka Tuszyńskiego ma na swoim koncie cztery punkty, z kolei Mersin zdobył zaledwie jedno „oczko” i znajduje się na trzeciej pozycji.