Puchar Azji: Pary 1/4 finału

sports news

W turnieju finałowym Pucharu Azji, który rozgrywany jest w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w grze pozostało osiem najlepszych drużyn, które zagrają w 1/4 finału.

Spotkania ćwierćfinałowe zostaną rozegrane 24 i 25 stycznia. W najlepsze ósemce jest pięciu z sześciu zwycięzców grup. Odpadła tylko Jordania, która w 1/8 finału została wyeliminowana przez Wietnam, który w swojej grupie był trzeci, a do fazy pucharowej dostał się kosztem Kirgistanu tylko dzięki wyższej pozycji w klasyfikacji fair play.

Gospodarze turnieju Zjednoczone Emiraty Arabskie powalczą o półfinał z obrońcą tytułu, czyli Australią.

* * * * * *
Pary 1/4 finału Pucharu Azji:
24 stycznia
Chiny – Iran
Wietnam – Japonia

25 stycznia
Korea Południowa – Katar
Zjednoczone Emiraty Arabskie – Australia

* * * * * *
Pary 1/2 finału Pucharu Azji:
Chiny/Iran – Wietnam/Japonia
Korea Południowa/Katar – ZEA/Australia

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.