Puchar Azji: Pary 1/8 finału

sports news

Zakończyła się faza grupowa Pucharu Azji. W turnieju, rozgrywanym w Zjednoczonych Emiratach Arabskich pozostało szesnaście drużyn.

W fazie grupowej 24 reprezentacje rywalizowały w sześciu grupach. Awans do fazy pucharowej wywalczyły po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy oraz cztery najlepsze z trzecich miejsc.

Najwięcej szczęścia mieli reprezentanci Wietnamu, którzy znaleźli się czwórce szczęśliwców kosztem Libanu tylko dzięki wyższemu miejscu w klasyfikacji fair play.

Mecze 1/8 finału zostaną rozegrana 20 i 21 stycznia.

* * * * * *
Pary 1/8 finału Pucharu Azji:
20 stycznia
Tajlandia – Chiny
Iran-Oman
Jordania-Wietnam
Japonia-Arabia Saudyjska

21 stycznia
Korea Południowa – Bahrajn
Katar – Irak
Zjednoczone Emiraty Arabskie – Kirgistan
Australia – Uzbekistan

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.