Puchar Francji: Porażka Montpellier HSC w rzutach karnych

sports news

ASM Belfortaine FC pokonał przed własną publicznością po rzutach karnych Montpellier HSC 5:4 w trzecim meczu 1/8 finału rozgrywek o Puchar Francji.

Na Stade Roger-Serzian po 90 minutach i dogrywce kibice nie zobaczyli żadnych bramek.

Znacznie wyżej notowani goście z Langwedocji kończyli zawody w osłabieniu, bowiem w doliczonym czasie drugiej połowy czerwoną kartka ukarany został Argentyńczyk Gerónimo Rulli.

Czwartoligowiec awans wywalczył jednak dopiero po serii rzutów karnych, w których mniej zimnej krwi zachowali zawodnicy byłych mistrzów Francji.

* * * * * *
ASM Belfortaine FC – Montpellier HSC 0:0, karne 5:4.
Czerwona kartka: Rulli (90+4, Montpellier).
Rzuty karne wykorzystane: Regnier, Magassouba, Ranneaud, Cuenin, Loichot – Savanier, Delort, Laborde, Camara.
Rzuty karne niewykorzystane: Grasso – Sambia, Le Tallec.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Hoffenheim – Bayern https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-hoffenheim-bayern-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Lorient – Lyon https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-lorient-lyon/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Monaco – Strasbourg https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-monaco-strasbourg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…