PZBUK – recenzja

Adres:PZBUK.pl
Bonus:Zamień 200 zł na 500 zł! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych. Kwota bonusu powitalnego przyznawana jest jednorazowo na jednego użytkownika. Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.Zarejestruj się i odbierz bonus. Załóż konto, klikając TUTAJ.
Rok powstania:2018 r.
Aplikacja mobilna: Brak
Metody wpłatWpłaty: Dotpay, Blik, Mastercard i Visa.
Polska wersja językowaTAK
LicencjaPolska.
Obsługa klienta:Livechat oraz email - formularz kontaktowy
Atrakcje:Sklep gracza - program lojalnościowy, wiele promocji i bonusów.
Nasza ocena:


Podstawowe informacje o PZBUK.

Działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Właścicielem serwisu jest Cherry Online Polska sp. z o.o., która jest w rodzinie takich marek jak: ComeOn, CherryCasino, EuroLotto czy Get Lucky.

Jak założyć konto w PZBUK?

Aby założyć konto w PZBUK, gracz musi wypełnić formularz rejestracyjny, klikając TUTAJ. Podczas rejestracji trzeba podać wszystkie dane osobowe, adresowe, nr konta bankowego oraz przesłać skany/zdjęcia dowodu osobistego - koniecznie kolorowe. Następnie należy potwierdzić adres email klikając link w przesłanej przez bukmachera wiadomości. Po weryfikacji można dokonać pierwszej wpłaty i rozpocząc grę. W naszym przypadku rejestracja trwała ponad 30 minut.

Zalety PZBUK

 • Bezpłatne depozyty przez Dotpay i Blik
 • Wypłaty przez Dotpay
 • Sklep gracza - program lojalnościowy
 • Promocje i konkursy dla stałych graczy
 • Atrakcyjny bonus startowy
 • Duża liczba rynków w NBA, NHL, NFL.
 • Świetna liczba zakładów na żywo.


  Wady PZBUK

 • 12% podatku od zakładów
 • Brak wypłat na Skrilla
 • Brak aplikacji mobilnej

  Nasza opinia o PZBUK

  Pamiętamy markę ComeOn ze "starych dobrych czasów"... PZBUK to rodzina ComeOn, więc można powiedzieć, że jakość usług jest gwarantowana. Nam podoba się serwis internetowy, który na każdym urządzeniu wygląda podobnie. Szybka rejestracja, błyskawiczne zatwierdzanie dokumentów i świetna obsługa klienta - to wszystko znajdziesz w PZBUK. Wielu bukmacherów obecnie oferuje podobny poziom usług, ale PZBUK wyróżnia się na ich tle. Jeśli lubisz grać NBA, PZBUK jest dla Ciebie. Jeśli ludzisz grac handicapy, również znajdziesz dla siebie odpowiedni rynek. Naszym zdaniem PZBUK ma szansę namieszać na polskim rynku. Stoi za nimi doświadczenie i poważny kapitał.