PZBUK – recenzja

Oceń
Adres:PZBUK.pl
Bonus:Darmowy zakład 50 zł. Po spełnieniu warunków oferty powitalnej zakład pojawi się w zakładce “Darmowe zakłady”. Gracz może go wykorzystać na zakład wielokrotny w kwocie 50 zł z kursem minimum 2.0. Wygrana z darmowego zakładu nie podlega wymogom obrotu. Zarejestruj się i odbierz bonus. Załóż konto, klikając TUTAJ.
Rok powstania:2018 r.
Aplikacja mobilna: Brak
Metody wpłatWpłaty: Dotpay, Blik, Mastercard i Visa.
Polska wersja językowaTAK
LicencjaPolska.
Obsługa klienta:Livechat oraz email - formularz kontaktowy
Atrakcje:Sklep gracza - program lojalnościowy, wiele promocji i bonusów.
Nasza ocena:


Podstawowe informacje o PZBUK.

Działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Właścicielem serwisu jest Cherry Online Polska sp. z o.o., która jest w rodzinie takich marek jak: ComeOn, CherryCasino, EuroLotto czy Get Lucky.

Jak założyć konto w PZBUK?

Aby założyć konto w PZBUK, gracz musi wypełnić formularz rejestracyjny, klikając TUTAJ. Podczas rejestracji trzeba podać wszystkie dane osobowe, adresowe, nr konta bankowego oraz przesłać skany/zdjęcia dowodu osobistego - koniecznie kolorowe. Następnie należy potwierdzić adres email klikając link w przesłanej przez bukmachera wiadomości. Po weryfikacji można dokonać pierwszej wpłaty i rozpocząc grę. W naszym przypadku rejestracja trwała ponad 30 minut.

Zalety PZBUK

 • Bezpłatne depozyty przez Dotpay i Blik
 • Wypłaty przez Dotpay
 • Sklep gracza - program lojalnościowy
 • Promocje i konkursy dla stałych graczy
 • Atrakcyjny bonus startowy
 • Duża liczba rynków w NBA, NHL, NFL.
 • Świetna liczba zakładów na żywo.


  Wady PZBUK

 • 12% podatku od zakładów
 • Brak wypłat na Skrilla
 • Brak aplikacji mobilnej

  Nasza opinia o PZBUK

  Pamiętamy markę ComeOn ze "starych dobrych czasów"... PZBUK to rodzina ComeOn, więc można powiedzieć, że jakość usług jest gwarantowana. Nam podoba się serwis internetowy, który na każdym urządzeniu wygląda podobnie. Szybka rejestracja, błyskawiczne zatwierdzanie dokumentów i świetna obsługa klienta - to wszystko znajdziesz w PZBUK. Wielu bukmacherów obecnie oferuje podobny poziom usług, ale PZBUK wyróżnia się na ich tle. Jeśli lubisz grać NBA, PZBUK jest dla Ciebie. Jeśli ludzisz grac handicapy, również znajdziesz dla siebie odpowiedni rynek. Naszym zdaniem PZBUK ma szansę namieszać na polskim rynku. Stoi za nimi doświadczenie i poważny kapitał. • Komentarze

  Komentarze

  Dołącz do nas na FB

  Kupon na sobotę 23.03. z kursem 4.24. https://t.co/y24XN6ZjJI #betting

  Overy na sobotę 23.03. https://t.co/PlDGGqmN39 #betting

  Pewniaki na sobotę 23.03. https://t.co/SsV5t1OuFx #betting

  Load More…