Rabbi Matondo zawodnikiem Schalke 04

sports news

Manchester City za pośrednictwem mediów społecznościowych potwierdził, że Rabbi Matondo przeniósł się do Schalke 04 Gelsenkirchen.

18-latek z zespołem z Zagłębia Ruhry podpisał kontrakt, który będzie obowiązywał do końca czerwca 2023 roku.

Reprezentant Walii piłkarską karierę rozpoczął w Cardiff City, a w latach 2016-2019 był zawodnikiem Manchesteru City. W nowym zespole skrzydłowy będzie występował z numerem 14 na koszulce.

– Staraliśmy się pozyskać Rabbiego już od dłuższego czasu, jesteśmy przekonani o jego potencjale, to niezwykle szybki i dobry technicznie zawodnik. Nie możemy jednak zapominać, że wciąż jest bardzo młody. Dlatego damy mu czas, którego będzie potrzebował na wdrożenie się – powiedział trener Domenico Tedesco.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.