Superleague: Wygrana PAOK-u, pierwszy gol Świderskiego

sports news

W 15. kolejce greckiej Superleague PAOK Saloniki wygrał na własnym boisku z PAS Giannina 2:1. Zwycięskiego gola dla gospodarzy strzelił Karol Świderski.

Polski napastnik, który w zimowej przerwie przeszedł z Jagiellonii Białystok do PAOK-u Saloniki spotkanie rozpoczął na ławce rezerwowych. Na murawie pojawił się w 67. minucie.

Wówczas było już 1:1. Gospodarze gola strzelili przed przerwą za sprawą Dimitriosa Pelkasa. Goście wyrównali na początku drugiej połowy po trafieniu Dimitrisa Koutroumanosa.

Kwadrans przed końcem meczu PAOK miał doskonałą szansę, by objąć prowadzenie, jednak zmarnował rzut karny.

Zwycięstwo ekipie z Salonik zapewnił w 82. minucie Karol Świderski. Dla 22- latka był to pierwszy gol w barwach nowego klubu w drugim ligowym występie.

W tabeli ligi greckiej po dziewiątym zwycięstwie z rzędu drużyna „Dikefalos” jest liderem z dorobkiem 50 punktów. Natomiast PAS Giannina zajmuje trzynastą pozycję, ma na koncie 17 punktów.

* * * * * *
PAOK Saloniki – PAS Giannina 2:1 (1:0)
Bramki: Pelkas 38-karny, Świderski 82 – Koutroumanos 52.

Karny nietrafiony: Akpom (PAS Giannina) w 76′.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.