Rafael Lopes blisko Legii

sports news

Zawodnik Cracovii – Rafael Lopes – jest bardzo bliski przenosin do Legii Warszawa. Transfer ma być już na ostatniej prostej – poinformował portal „Legia.Net”.

Kontrakt 29-latka z krakowskim zespołem obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku. Jednak piłkarz podpisując aneks na czas pandemii, wywalczył zawarcie w nim niskiej klauzuli wykupu – niecałe 100 tys euro. Klauzula ma wejść w życie 1 sierpnia.

Zawodnik być może już w poniedziałek podpisze kontrakt ze stołecznym klubem.

Portugalczyk rozegrał w minionym sezonie w barwach „Pasów” 41 spotkań, w których zdobył 12 bramek i zanotował cztery asysty.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.