Ribery jest szczęśliwy we Florencji

sports news

Zawodnik Fiorentiny – Franck Ribery – przyznał, że jest zadowolony z faktu, że Beppe Iachini będzie trenerem „Violi” również w przyszłym sezonie. Jednocześnie przyznał, że zespół musi poprawić grę w wielu elementach oraz sprowadzić kilku zawodników.

– Florencja to piękne miasto, bardzo mi się tu podoba. Jestem tutaj szczęśliwy, to dla mnie najważniejsze – powiedział Ribery w rozmowie z „TGR”.

– Cieszę się, że trener z nami zostanie. Zasłużył na to, odwalił kawał dobrej roboty. To z pewnością pozytywny ruch – dodał.

– Ważną sprawą jest to, że cały czas rozwijamy nasz projekt. Musimy poprawić wiele rzeczy i sprowadzić kilku piłkarzy – podsumował.

Fiorentina zmierzy się w niedzielę ze SPAL. Początek spotkania o 18:00.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.