Rafał Boguski na dłużej w Wiśle Kraków

sports news

Rafał Boguski oficjalnie przedłużył kontrakt z Wisłą Kraków – poinformował klub z LOTTO Ekstraklasy za pośrednictwem strony internetowej.

Nowa umowa pomocnika z ekipą „Białej Gwiazdy” będzie obowiązywała do końca sezonu 2019/2020. Poprzedni kontrakt był ważny do końca czerwca tego roku.

Boguski trafił do krakowskiego klubu w 2006 roku. Dotąd w jego barwach wystąpił w 336 meczach, zdobył 64 bramki i 48 asyst.

W minionych minionej edycji rozgrywek Boguski zagrał w 28 spotkaniach, strzelił dwa gole i sześć razy asystował przy trafieniach kolegów.

(za wisla.krakow.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.