Rakitić: Zawsze chciałem zostać

sports news

Pomocnik Barcelony – Ivan Rakitić przyznaje, że były zdenerwowany, gdyby potwierdziło się, że Barcelona oferowała jego usługi PSG.

Barcelona zeszłego lata próbowała sprowadzić od siebie z powrotem Neymara, a jednym ze sposobów rozliczenia, byłoby oddanie Rakiticia do stolicy Francji.

– Nic o tym nie wiedziałem. Zawsze moim celem było zostanie w Barcelonie. Jeśli chcieli, bym odszedł z klubu, mogli mi to powiedzieć twarzą w twarz – powiedział piłkarz.

– W ciągu ostatnich pięciu lat udowodniłem, że klub może zawsze na mnie liczyć, więc tym bardziej dziwię się takim doniesieniom – dodał.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.