Wilshere liczy, że upora się z kontuzjami

sports news

Pomocnik West Hamu – Jack Wilshere liczy, że ma już za sobą problemy z kontuzjami i będzie mógł się skupić tylko na grze.

Wilshere dla wielu był jednym z najbardziej obiecujących angielskich graczy w XXI wieku. Nie wykorzystał jednak w pełni swojego potencjału, głównie za sprawą notorycznie nękających go kontuzji.

– Ostatnie kilka lat było dla mnie bardzo frustrujące. Na początku dobrze mi szło w Arsenalu, jednak wszystko się skończyło po doznaniu kontuzji – mówi Wilshere.

– Później w Bournemouth też miałem dobry czas, ale przyszedł kolejny uraz, który zahamował mój rozwój. Mam nadzieję, że najgorsze już za mną – dodał.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.