Ramos: Wykonaliśmy wielki krok we właściwym kierunku

sports news

Real Madryt pokonał Girona FC 4:2 w pierwszym ćwierćfinałowym meczu Pucharu Hiszpanii. Sergio Ramos, strzelec dwóch goli dla „Królewskich”, żałował jednak, że jego zespół nie wypracował sobie lepszej przewagi przed rewanżem.

– Sprawa rywalizacji cały czas jest mocno otwarta. Osiągnęliśmy dobry wynik, ale wolelibyśmy zachować czyste konto w obronie. To jednak pokazuje, że nie ma łatwych rywali w tych rozgrywkach – powiedział Ramos, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

– Widzieliśmy to już w starciu Girony przeciwko Atletico. My jednak wykonaliśmy wielki krok we właściwym kierunku. Teraz musimy pojechać do nich na rewanż i dokończyć naszą robotę – podkreślił.

– Rywale sprawiali nam problemy swoimi szybkimi zawodnikami z przodu. Jednak w drugiej połowie lepiej kontrolowaliśmy grę i mieliśmy szczęście pod ich bramką. Mam nadzieję, że teraz będziemy kontynuować serię dobrych wyników – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.