Ramsey: Nie mogłem odmówić Juventusowi

sports news

Aaron Ramsey od najbliższego sezonu będzie grał w Juventusie Turyn. Podczas poniedziałkowej konferencji prasowej środkowy pomocnik przyznał, że nie mógł odrzucić oferty od „Bianconerich”.

– Mam kontuzję, ale wszystko przebiega dobrze. Widać postępy. Wykonuję mnóstwo pracy, aby wrócić do gry tak szybko jak to możliwe. Nie uczestniczę jeszcze w pełnym treningu, ale jestem tego bliski. Chcę jak najszybciej zacząć trenować z chłopakami – powiedział Ramsey, cytowany przez „Football Italia”.

Walijczyk przyszedł do „Bianconerich” na zasadzie wolnego transferu, po tym, jak wygasł jego kontrakt z Arsenalem Londyn.

– Kiedy dowiedziałem się o zainteresowaniu ze strony Juventusu, to nie mogłem odmówić. To jest wielki klub, jeden z największych na świecie – podkreślił.

– Szansa przyjścia tutaj i gra na najwyższym poziomie jest marzeniem. To dla mnie także wyzwanie, aby doświadczyć innego życia i innej kultury. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.