RB Lipsk negocjuje transfer Patrika Schicka

sports news

RB Lipsk chce pozyskać Patrika Schicka z AS Romy. Kluby prowadzą negocjacje na temat warunków transferu napastnika – donosi „La Gazzetta dello Sports”.

Na razie nie potrafią dojść do porozumienia. Pewne jest to, że ma to być wypożyczenie, ale strony nie zgadzają się co do jego warunków.

„Giallorossi” chcą, aby klub z Lipska był zobligowany po sezonie do przeprowadzenia transferu definitywnego. Natomiast działacze klubu z Bundesligi naciskają, aby wykupienie Czecha było opcjonalne.

Schick w minionym sezonie wystąpił w 32 meczach AS Romy we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich pięć goli i zanotował trzy asysty. Jego kontrakt na Stadio Olimpico obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama