„Koguty” są otwarte na sprzedaż Christiana Eriksena

sports news

Christian Eriksen cały czas może opuścić Tottenham Hotspur. „Koguty” są gotowe sprzedać go za 50 milionów funtów, jeśli otrzymają taką ofertę przed zamknięciem letniego okienka transferowego – donosi „Daily Mail”.

Duńczyk ma do końca sezonu ważny kontrakt z klubem z północnego Londynu. Środkowy pomocnik nie chce go jednak przedłużyć.

Brytyjski dziennik donosi, że na temat przyszłości piłkarza rozmawiali prezes „Kogutów” Daniel Levy z menedżerem Mauricio Pochettino. Obaj zgodzili się, że jeśli pojawi się oferta za 27-latka w wysokości 50 milionów funtów, to klub rozważy jego sprzedaż, bo za rok zawodnik będzie mógł odejść bez kwoty odstępnego.

Eriksen w sezonie 2018/19 wystąpił w 51 meczach Tottenhamu we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich 10 goli i zanotował 17 asyst.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama