Remi Oudin na celowniku trzech klubów

sports news

Francuski dziennik „L’Equipe” poinformował, że dwa kluby z Premier League są zainteresowane pozyskaniem Remiego Oudina ze Stade de Reims.

Napastnik znalazł się w kręgu zainteresowań trzech zespołów – Watford FC, Newcastle United oraz ACF Fiorentiny. Stade de Reims zgodzi się na odejście Francuza, ale za kwotę nie mniejszą niż 12 milionów euro.

22-latek w trwających rozgrywkach jest wiodącą postacią zespołu ze Stade Auguste Delaune, strzelił 10 goli w 34 meczach.

Oudin jest wychowankiem Stade de Reims, a w pierwszym zespole zadebiutował w 2016 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.