Championship: Pierwszy baraż dla Aston Villi

sports news

Aston Villa wygrała z West Bromwich Albion 2:1 (0:1) w pierwszym meczu półfinałowym fazy play-off o awans do Premier League. Rewanż zostanie rozegrany 14 maja.

Po pierwszej połowie na prowadzeniu byli goście. W 16. minucie Dwight Gayle wykorzystał błąd obrońców Aston Villa i oddał skuteczny strzał sprzed pola karnego.

Korzystny wynik dla WBA utrzymywał się do 75. minuty, kiedy Conor Hourihane uderzył mocno z dystansu, nie dając szans Jedowi Steerowi.

Cztery minuty później gospodarze wygrywali już 2:1 po tym jak rzut karny wykorzystał Tammy Abraham.

Goście w końcówce mieli utrudnione zadanie, by doprowadzić do remisu. Drugą żółtą kartkę otrzymał Gayle.

Spotkanie rewanżowe zostanie rozegrane 14 maja na The Hawthorns.

* * * * * *
Aston Villa – West Bromwich Albion 2:1 (0:1)
Bramka: Hourihane 75, Abraham 79-karny – Gayle 16.
Czerwona karta: Gayle (88, WBA) – za dwie żółte.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.