Reprezentant Turcji dołączył do US Sassuolo Calcio

sports news

Mert Muldur został nowym zawodnikiem US Sassuolo Calcio – poinformował włoski klub na swojej oficjalnej stronie.


20-letni obrońca dołączył do ekipy z Serie A na zasadzie transferu definitywnego z Rapidu Wiedeń. Wartość transakcji wyniosła pięć milionów euro.

Wychowanek „Biało-Zielonych” w koszulce słynnego klubu ze stolicy Austrii zaliczył w sumie 47 spotkań. Zdobył w nich dwa gole i zaliczył sześć asyst.

Mert Muldur ma na swoim koncie dwa występy w reprezentacji Turcji. Wcześniej dziesięciokrotnie zagrał również w młodzieżowej kadrze drużyny z Azji Mniejszej.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB