Restauracja Milika gotuje posiłki dla lekarzy

sports news

Restauracja Arkadiusza Milika w Katowicach gotuje posiłki dla lekarzy zaangażowanych w walkę z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2.

Lokal „Food & Ball” przystąpił do akcji „Wzywamy Posiłki” i dostarcza zestawy obiadowe do zakładu opieki zdrowotnej MSWiA im. sierżanta Grzegorza Załogi oraz do Samodzielnego Publicznego Centralnego Szpitala Klinicznego im. prof. Kornela Gibińskiego.

„Zachęcamy do tego samego. Dobro wraca. Wierzymy, że wróci do każdego z nas!” – napisano w poście oficjalnego profilu lokalu na Instagramie.

„Pomimo zamkniętej restauracji, bardzo cieszymy się, że możemy w jakiś sposób pomóc” – dodano w opisie akcji pod zdjęciem.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.