Conte kupił laptopy lokalnym studentom medycyny

sports news

Trener Interu Mediolan – Antonio Conte kupił dwanaście laptopów lokalnym studentom medycyny – poinformował serwis Calciomercato.com.

Conte dostarczył sprzęt do dziecięcego szpitala Regina Margherita w piątek, ku zaskoczeniu pracującego w szpitalu personelowi.

– Rozmawiałem z Conte i jego żoną w czwartek o trudnościach związanych z neuropsychiatrią. Z powodu nagłego wybuchu epidemii koronawirusa studenci neuropsychiatrii zostali pozbawieni możliwości nauki – powiedział kierownik wydziału Tiziana Catenazzo.

– Nie spodziewałem się z jego strony tak hojnego gestu. Bardzo go doceniamy. Dzięki temu nasi hospitalizowani studenci będą mogli nawiązać ze swoimi nauczycielami choć minimalną relację za pomocą elektroniki – dodał Catenazzo.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.