Ricardo Nunes: To może być dobra reklama polskiej piłki

sports news

Obrońca Pogoni Szczecin, Ricardo Nunes, w rozmowie z redakcją oficjalnej strony internetowej klubu przyznał, że ucieszył się, gdy dowiedział się, że mecze PKO Ekstraklasy będą transmitowane w Portugalii.

W piątek Ekstraklasa SA ogłosiła, że sprzedała prawa do transmisji do 16 krajów, w tym do Portugalii.

– Cieszę się z tego powodu i byłem nawet lekko zaskoczony tą informacją. Wielu Portugalczyków przyjeżdza grać do Polski, w Legii był portugalski trener. Na pewno ludzie są ciekawi jak to wygląda w ekstraklasie, jaka jest atmosfera. Szkoda tylko, że teraz jej nie zobaczą, bo na stadionach nie będzie kibiców. Jest to dość znany program w Portugalii. Zapraszają wielu byłych piłkarzy, robią z nimi wywiady. Tworzą naprawdę ciekawe materiały. To na pewno może być dobra reklama polskiej piłki w moim kraju. Tym bardziej, że jest to otwarty kanał, nie trzeba za niego płacić – powiedział Nunes.

Zdaniem piłkarza Pogoni, żadna z drużyn przystępujących do wznowienia rozgrywek nie będzie przygotowana na sto procent.

– To nie jest idealna sytuacja. Tak samo wygląda to w innych klubach. Nie wierzę, że jakakolwiek drużyna będzie gotowa na 100 procent, tak jak w normalnej sytuacji. Dotyczy to całego świata. Mieliśmy jednak świetny program indywidualny w trakcie przerwy. Teraz też robimy, co możemy, żeby w dobrym stylu wrócić. Chodzi głównie o przygotowanie fizyczne i automatyzmy w grze – dodał Portugalczyk, który nie narzeka na brak sparingów, które mogłyby pomóc w przygotowaniu do wznowienia rozgrywek.

– Nie uważam, że to jest duży problem. Poziom naszego treningu i naszych zawodników jest wysoki. Kiedy więc rywalizujemy między sobą, to jest to gra na wysokiej intensywności i na odpowiednim poziomie. W czasie takiej gry możemy też bardziej uważać na swoje zdrowie, a teraz jest ważne, aby nie odnosić kontuzji. Rywal z innej drużyny w sytuacji 50 na 50 nie pomyśli o twoim zdrowiu i mogą stać się złe rzeczy. Nie jest więc to dla mnie teraz duży kłopot. Potrafimy pracować nad tym aspektem we własnej grupie – zakończył Nunes.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.