Robert Pich na dłużej w Śląsku Wrocław

sports news

Słowacki pomocnik Śląska Robert Pich podpisał z wrocławskim klubem nowy kontrakt. Umowa zawodnika obowiązywać będzie do końca czerwca 2022 roku.

Słowak jest związany ze Śląskiem od 2014 roku z dwoma półrocznymi przerwami. Jesienią 2015 oraz 2016 roku na jedną rundę odchodził bowiem do niemieckiego 1. FC Kaiserslautern, jednak za każdym razem wracał do Wrocławia. I zawsze stawał się bardzo ważnym graczem dla każdego kolejnego trenera WKS-u. Tak samo jest i w tym sezonie, w którym Robert zagrał w 36 spotkaniach i z 7 bramkami na koncie był jednym z najskuteczniejszych piłkarzy wrocławskiego zespołu.

Długoletnią grą na wysokim poziomie i dobrą skutecznością Pich zapracował na szczególne miejsce w gronie obcokrajowców związanych ze Śląskiem. To właśnie on ma na swoim koncie najwięcej występów (203) oraz goli (40) wśród wszystkich zagranicznych graczy Trójkolorowych.

– W żadnym innym klubie nie grałem dotąd tak długo jak w Śląsku Wrocław. Ja i moja rodzina czujemy się we Wrocławiu bardzo dobrze i cieszę się, że zostaniemy tu na dłużej. Sezon 2019/20 był w naszym wykonaniu zdecydowanie lepszy od poprzednich, ale głęboko wierzę, że to dopiero przedsmak tego, na co nas stać i w nadchodzących rozgrywkach damy kibicom wiele radości – podkreśla Robert.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.