Sasa Balić: Wszyscy bardzo ciężko pracują

sports news

Sasa Balić w rozmowie z biurem prasowym Zagłębia Lubin, opowiedział o powrocie do treningów, planach na najbliższe dni oraz nastrojach panujących w pierwszej drużynie.

Czy krótka przerwa między sezonami wystarczyła, aby w pełni wypocząć?

– Poprzedni sezon był długi, a po nim mieliśmy krótką przerwę. Trener dał nam trochę odpocząć i musieliśmy się w pełni zregenerować, ponieważ szybko zaczynamy przygotowania do kolejnych rozgrywek. Ważne było to, aby każdy z nas odpowiednio wypoczął i wrócił gotowy do wznowienia treningów przed kolejnym ciężkim sezonem.

Jakie nastroje panują w zespole? Czy jest odpowiednio dużo chęci i motywacji do ciężkiej pracy?

– Oczywiście, tak jak zawsze każdy z zawodników chce wywalczyć miejsce w podstawowym składzie. Na pewno wszyscy bardzo ciężko pracują, aby jak najlepiej się zaprezentować. Wyjeżdżamy na krótki obóz, podczas którego również musimy intensywnie trenować, by w pełni przygotować się na pierwszy mecz sezonu.

Jak wyglądają pierwsze treningi po powrocie? Na czym jak dotąd głównie się skupialiście?

– Od samego początku zaczęliśmy dość intensywnie. Mieliśmy do tej pory już osiem treningów. W każdy dzień trenujemy rano i popołudniu. Pracujemy głównie nad formą fizyczną i dużo biegamy. Trener przygotował także odpowiednie zajęcia z piłką. Z pewnością pierwsze dni to przede wszystkim ciężka praca, ale jestem przekonany, że to pomoże nam jak najlepiej przygotować się do startu ligi.

Jaka jest Twoja dyspozycja? Jesteś w pełni gotowy do walki o pierwszy skład?

– Czuję się bardzo dobrze. W poprzednim sezonie grałem niemal we wszystkich spotkaniach. Wyjątkiem były tylko mecze, w których musiałem pauzować z powodu uzbieranych żółtych kartek. Miałem też lekkie urazy, ale pomimo tego rozegrałem dużą liczbę pojedynków. Teraz nie mieliśmy tak długiej przerwy, ale myślę, że wszyscy są odpowiednio wypoczęci i gotowi do walki o miejsce w składzie.

Jakie cele stawiasz przed sobą podczas trwających przygotowań do nowego sezonu?

– Czekają nas jeszcze dwa dni treningów, a następnie wyjeżdżamy na czterodniowy obóz do Opalenicy, gdzie rozegramy sparingi z Pogonią Szczecin. Cały czas chcę ciężko pracować i życzę sobie, by zdrowie mi dopisywało. Mamy kilku nowych zawodników, z którymi musimy się zgrać i dobrze poznać. Zamierzam odpowiednio się przygotować na pierwsze spotkanie Pucharu Polski, po którym zaczynamy także ligowe zmagania.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.