Roginić nowym napastnikiem Podbeskidzia

sports news

Chorwat Marko Roginić został nowym zawodnikiem Podbeskidzia – poinformował pierwszoligowy klub z Bielska-Białej na swojej oficjalnej stronie.

23-letni napastnik parafował z popularnymi „Góralami” półtoraroczny kontrakt, obowiązujący do końca czerwca 2020 roku. Zawarte porozumienie zakłada również opcję przedłużenia współpracy o kolejne osiemnaście miesięcy.

– Marco to zawodnik grający na pozycji napastnika. Szukamy wzmocnienia tej pozycji stad decyzja o zakontraktowaniu Roginica, który w poprzednim sezonie zdobył 21 bramek, a w aktualnym sześć w trzynastu spotkaniach. Wierzymy, że jego przyjście pozytywnie wpłynie na rywalizację w zespole – przyznał Andrzej Rybarski, dyrektor sportowy „Górali”.

– Dla mnie to wspaniałe, że teraz jestem zawodnikiem Podbeskidzia. Bardzo się cieszę, że podpisałem tutaj umowę. Myślę, że może to być ważny krok w całej mojej karierze i nie mogę się doczekać rozpoczęcia wiosennej rundy – podkreślił były piłkarz NK Varażdin, NK Bjelovar oraz NK Nafa Lendava.

– Nie wiem zbyt wiele o Polsce i moim nowym zespole, ale trenuję z chłopakami przez kilka dni i są dla mnie naprawdę mili. Mam nadzieję, że stanę się częścią tej ekipy tak szybko, jak to będzie możliwe i pokażę swoje umiejętności na boisku – dodał Roginić.

(za tspodbeskidzie.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.