Rogne: Nie mamy już nic do stracenia

sports news

Obrońca Lecha Poznań Thomas Rogne przed rozpoczęciem rundy finałowej LOTTO Ekstraklasy przyznał, że na finiszu rozgrywek „Kolejorz” potrzebuje spokoju i radości z gry.

– W tej rundzie mistrzowskiej nie mamy już nic do stracenia. W weekend dopisało nam trochę szczęście, ale teraz musimy pokazać większą pewność siebie – powiedział Thomas Rogne, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– Potrzeba nam więcej spokoju, ale i pocieszenia się samą grą w piłkę – dodał obrońca.

Norweg przyznał, że lepsze wyniki będą najlepszym sposobem, aby poprawić atmosferę z poznańskim zespole.

– Potrzeba nam wygranych, żeby odmienić tę nie najlepszą atmosferę, która teraz panuje. Wszystko zaczyna się od wyników, jeśli te będą lepsze, przyjdzie za nimi poprawa nastrojów – ocenił Rogne.

(za:lechpoznan.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.