Stolarczyk: Więcej szans otrzymają inni zawodnicy

sports news

Trener Wisły Kraków Maciej Stolarczyk zapowiedział, że w meczach rundy finałowej LOTTO Ekstraklasy więcej szans otrzymają zawodnicy, którzy do tej pory grali mniej.

– Przed nami czas dla zawodników, którzy dotychczas nie dostali szansy, aby się zaprezentować. Jestem zwolennikiem 37 meczów w sezonie, bo to stwarza większe szanse rotacji – powiedział Maciej Stolarczyk, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– Musi przyjść moment, że ci piłkarze również otrzymają okazję do gry, aby mogli się zaprezentować i pokazać swoją wartość. Na pewno będę starał się skorzystać z graczy, którzy obecnie w pełni trenowali z zespołem – dodał opiekun „Białej Gwiazdy”.

Wisła w rundzie finałowej powalczy co najwyżej o dziewiąte miejsce, drużynie z Krakowa nie grozi natomiast spadek.

– Chcemy odpłacić się kibicom za wsparcie podczas całych rozgrywek. Zawodnicy grają też o swoją markę i o pokazanie, że ich dobra dyspozycja może wciąż trwać – przyznał Maciej Stolarczyk.

(za:wisla.krakow.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.