Rooney: Presja na obniżkę pensji to hańba

sports news

Wayne Rooney w swoim felietonie w dzienniku Times przyznał, że presja wywierana przez opinię publiczną na zawodnikach, aby obniżyli pensje, jest hańbą.

Brytyjski sekretarz zdrowia Matt Hancock powiedział w czwartek, że gracze Premier League powinni obniżyć swoje pensje i odegrać tym samym swoją rolę podczas pandemii koronawirusa.

– Ostatnie kilka dni to prawdziwa hańba, jeśli chodzi o manipulacje. Hancock powiedział, że zawodnicy powinni zgodzić się na obniżki swoich pensji. Miał przekazywać nam wszystkie informacje dotyczące wirusa, dlaczego zatem miesza się w nie swoje sprawy? – pyta Rooney.

– Premier League chwilę później poinformowało, że zachęca kluby do obniżek kontraktów zawodników o 30%. Z wieloma piłkarzami i ludźmi dzieliłem piłkarską szatnię. Znam ich zdanie na ten temat, więc wypowiem się za nich. Nacisk ten jest totalnie nie do przyjęcia – kontynuuje były zawodnik reprezentacji Anglii.

– Liga wywiera niepotrzebną presję na zawodnikach. Jeśli któryś z nich teraz odmówi obniżki swojej pensji, wystawi się na celownik i wszyscy będą go krytykować, że jest skąpy i nie rozumie sytuacji – dodał Rooney.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.