ROW Rybnik lepszy od Lejonen Gislaved

sports news

KS ROW Rybnik pokonał na własnym torze Lejonen Gislaved 48:42 w rozegranym we wtorek towarzyskim sparingu.

Najskuteczniejszym zawodnikiem na obiekcie dwunastokrotnych mistrzów Polski był Krzysztof Kasprzak. Wychowanek Unii Leszno wygrał dwa z pięciu biegów i zdobył dwanaście punktów dla szwedzkiego zespołu.

Dziesięć „oczek” dla popularnych „Lwów” wywalczył Nicolai Klindt. Duńczyk wygrał dwa z czterech swoich biegów. Taki sam dorobek zgromadził najlepszy wśród „Rekinów” Kacper Woryna.

Po dziewięć punktów uzbierali Zbigniew Suchecki oraz Timo Lahti. Obaj również wygrali po dwa z czterech swoich wyścigów. Osiem „oczek” dorzucił dla gospodarzy Siergiej Łogaczow, a punkt mniej od Rosjanina zdobył Mateusz Szczepaniak, który tylko trzykrotnie pojawił się na torze.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.