Rozlosowano pary barażowe eliminacji Euro 2020

sports news

W piątek w Nyonie rozlosowano pary barażowe eliminacji mistrzostw Europy 2020. One wyłonią ostatnie cztery reprezentacje, które zagrają na przyszłorocznym Euro.

Drużyny zostały podzielone na cztery ścieżki. Z każdej z nich awansuje do turnieju finałowego jedna drużyna. Półfinały zaplanowano na 26 marca 2020 roku. Finały zostaną rozegrane pięć dni później.

*****
Pary barażowe eliminacji Euro 2020:

Ścieżka A
Islandia – Rumunia
Bułgaria – Węgry

Ścieżka B
Bośnia i Hercegowina – Irlandia Północna
Słowacja – Irlandia

Ścieżka C
Szkocja – Izrael
Norwegia – Serbia

Ścieżka D
Gruzja – Białoruś
Macedonia Północna – Kosowo.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.