Ruben Neves: Jesteśmy w stanie wygrać z Chelsea

sports news

Zawodnik Wolves – Ruben Neves przyznał w rozmowie z brytyjskimi mediami, że jego drużyna jest w stanie w meczu z Chelsea przypieczętować szóste miejsce w tabeli w tym sezonie.

– Nie myślimy o tym z kim gramy, naszym celem jest zwycięstwo w każdym meczu i do tego dążymy. W tym sezonie odnieśliśmy wiele trudnych i ważnych triumfów – przyznał.

– W piłce nożnej chodzi o pewność siebie, a nasz zespół pod tym względem to absolutny top. Czuję, że gramy dobrze i od wznowienia rozgrywek po pandemii wykonujemy świetną robotę – dodał Neves.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.