Rui Costa: Piątek miał imponujące wejście do Milanu

sports news

Rui Costa jest przekonany, że wszelkie porównania Krzysztofa Piątka do Andrija Szewczenko nie mają sensu i są bezużyteczne.

Portugalczyk, który kiedyś bronił barw AC Milan, daleki jest również od zestawiania Brazylijczyka Lucas Paquety ze swoim słynnym rodakiem Kaką.

– Chciałem mieć go w Benfice, ale był zbyt drogi dla nas. Umiejętności oraz wiek są po jego stronie, co pomoże mu rozwinąć się w takiej lidze jak włoska. Powinien być jednak sobą. Kaka był typowym numerem dziesięć i miał niezwykłą moc. Paqueta jest silny technicznie i ma wspaniale ułożoną lewą nogę – ocenił Brazylijczyka słynny Portugalczyk.

– Piątka znałem mniej, ale nie muszę mówić, że jest świetnym napastnikiem. Byłem zaskoczony jego zdolnościami adaptacyjnymi. Spędził tylko kilka miesięcy w Genui, ale zdobył tyle bramek – podkreślił 46-letni w tym momencie Rui Costa.

– AC Milan to wyjątkowy klub z wielką historią. Każdy odczuwał w nim presję i potrzebował czasu, ale u Piątka nie takiego się nie wydarzyło. Wszedł do drużyny i od razu zdobył sporo goli w ważnych spotkaniach. Wyglądał imponująco, jakby grał tutaj całe życie. Porównania z Szewczenko są jednak bezużyteczne. Rozwiązał wiele problemów Milanu i przyniósł nowe rozwiązania tej drużynie. Nie jest jednak ani Szewczenko, ani Inzaghim – podsumował Rui Costa.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.