Tottenham i West Ham stoczą walkę o Meite

sports news

Tottenham Hotspur i West Ham United stoczą latem walkę o Soualiho Meite – donosi „Gazzetta dello Sport”.

25-letni pomocnik Torino FC jest wyceniany na siedemnaście milionów funtów.

Wychowanek AJ Auxerre na Półwysep Apeniński przeniósł się latem ubiegłego roku z AS Monaco. W koszulce „Byków” z Piemontu zaliczył dotychczas 25 spotkań, w których strzelił dwa gole.

Soualiho Meite na swoim koncie ma 31 występów w czterech kategoriach wiekowych młodzieżowej reprezentacji Francji. Zdobył w nich dwie bramki.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.