Rumak: Zabrakło nam odwagi

sports news

Trener Odry Opole Mariusz Rumak nie miał większych zastrzeżeń do swoich podopiecznych po przegranej z Jagiellonią Białystok 0:2 w ćwierćfinałowym meczu rozgrywek o Puchar Polski.

– W pierwszej połowie zabrakło nam odwagi, by zdobyć bramki. Strzały Czyżyckiego, Trojaka. Powiedziałem chłopakom w szatni – trochę odwagi, a będzie dobrze. W drugiej połowie jednak to wicemistrz Polski przejął inicjatywę. Zrobiliśmy zmiany, próbowaliśmy przesunąć grę na połowę przeciwnika, ale szło nam to trudno – przyznał Rumak dla oficjalnego serwisu Odry.

– Straciliśmy bramkę i w tym momencie zespół zaczął utrzymywać się przy piłce. Oczywiście, było to też spowodowane faktem, że cofnęła się Jagiellonia. Mieliśmy jedną sytuację, którą mogliśmy skończyć. Tak to już w piłce jest, że jeśli się nie kończy, to robi to przeciwnik – podkreślił opiekun pierwszoligowca.

– Można być dumnym z tych chłopaków. To była wielka piłka w Opolu, coś więcej niż zawsze. Było tu czuć ekstraklasę. Wielki szacunek dla tych ludzi, którzy przyszli i fantastycznie nas dopingowali. To nas poniosło. My zaszliśmy daleko, teraz pozostaje nam liga i ważne niedzielne spotkanie w Niepołomicach. Jesteśmy pełni optymizmu. Szkoda, ale głów nie opuszczamy. Dalej robimy swoje – dodał Rumak.

(za odraopole.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.