Nowy sponsor tytularny Stali Gorzów

sports news

Serwis Truly.work został nowym sponsorem tytularnym Stali Gorzów – poinformowali dziewięciokrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

Platforma komunikacji, łącząca funkcje rekrutacyjne, społecznościowe i usługowe, zastąpiła w tej roli firmę Cash Broker, która nadal będzie wspierać klubu z Grodu nad Wartą.

– Pewien etap jednak się kończy, by mógł rozpocząć się kolejny. Były to piękne dwa lata, na które składają się dwa najważniejsze medale: brąz Drużynowych Mistrzostw Polski zdobyty w Zielonej Górze i tytuł wicemistrza Polski, który świętowaliśmy w roku 2018 – podkreślił Ireneusz Maciej Zmora, prezes klubu z północnej części Ziemi Lubuskiej.

– Truly.work powstaje jako marka globalna, ale podobnie jak Stal Gorzów, działamy na rzecz lokalnej społeczności i rozwoju lokalnego biznesu. Staramy się być najlepszą wizytówką Gorzowa Wielkopolskiego. Wyznając tożsame wartości, postanowiliśmy połączyć siły i wspierać się w osiąganiu celów – zapewniła Karolina Czopor.

Podopieczni Stanisława Chomskiego nowy sezon PGE Ekstraligi rozpoczną od meczu w Częstochowie z miejscowym Włókniarzem, który zaplanowano na 5 kwietnia.

(za stalgorzow.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.