Runjaić: Krok po kroku widać postępy

sports news

Trener Pogoni Szczecin Kosta Runjaić z dużym spokojem przystępuje do poniedziałkowej rywalizacji z Koroną Kielce w ramach piątej kolejki PKO Ekstraklasy.

– Na początku sezonu wszyscy zadawaliśmy sobie pytanie o to, jak to będzie wyglądało w defensywie. Przyszedł nowy bramkarz oraz dwóch nowych środkowych obrońców. Była to duża zmiana, ale wszyscy trzej mają dużą jakość i doświadczenie – wyznał Runjaić dla oficjalnego serwisu klubu z Pomorza Zachodniego.

– Wszyscy bardzo dobrze się sprawdzili i wypełniają swoją rolę. Krok po kroku widać postępy. Chcemy optymalizować naszą grę, aby zbliżyć się do ideału. Przed nami długi sezon. Potrzebuję wszystkich zawodników, których mam do dyspozycji – podkreślił opiekun „Portowców”.

– Igor Łasicki dołączył do nas niedawno, ale jestem zadowolony z tego jak pracuje i co pokazuje. Jesteśmy w dobrym położeniu, ale znajdujemy się na początku rozgrywek, więc jest za wcześnie, aby wyciągać daleko idące wnioski – podsumował Runjaić.

(za pogonszczecin.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Poniedziałek 17.02.
https://youtu.be/ffwUlDbPUXI
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

🎙🎙Podcast #kasujemy S01.E48. w Spotify.
https://open.spotify.com/episode/5wX5mm2Z1BQxQBf3qWwjRl?si=uiIMZ2XGRA6GN99WPrB-aw

Podcast #kasujemy S01.E48. w Apple Podcasty https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=5af2b62a-a09e-4eb0-9ee6-4c599f612434

Load More…