Runjaić: Szczęście było po naszej stronie

sports news

Trener Pogoni Szczecin Kosta Runjaić nie krył satysfakcji po wygranej w Warszawie z Legią 2:1 w niedzielnym spotkaniu inauguracyjnej kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy.

– Przede wszystkim gratuluję mojemu zespołowi, który zagrał fantastyczny mecz i było to wielkie zwycięstwo. Myślę, że było to wyrównane spotkanie – wyznał Runjaić dla oficjalnego serwisu klubu z Pomorza Zachodniego.

– Już podczas przedmeczowej konferencji prasowej mówiłem, że w meczach takich jak z Legią Warszawa trzeba mieć też trochę szczęścia. To szczęście było po naszej stronie – podkreślił opiekun „Portowców”.

– Po pierwszej połowie byliśmy drużyną, która miała więcej okazji do strzelenia bramek. W drugą połowę nie weszliśmy jednak dobrze. Legia mocno nacierała, a bramka dla gospodarzy wisiała w powietrzu – stwierdził niemiecki szkoleniowiec Pogoni.

– Wielką klasę pokazał Dante Stipica. Trzy, cztery interwencje naszego bramkarza były na świetnym poziomie i utrzymywały nas w meczu. Jeszcze raz gratuluję mojemu zespołowi, a drużynie Legii Warszawa życzę dobrego sezonu – podsumował Runjaić.

(za pogonszczecin.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Wtorek 21.01.
https://youtu.be/Jdrxk9wBpzY
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Podcast #kasujemy S01.E21. #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=74c8ce23-01d5-47c0-acf1-5d1be7c3c9ab

Podcast #kasujemy S01. E21. https://open.spotify.com/episode/54lBg6yYw8t0Swkfw8rBag?si=dyuf6fFGSdm-Ese10-EWJA #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Load More…