Knockaert wypożyczony do Fulham

sports news

Anthony Knockaert spędzi najbliższy sezon jako zawodnik Fulham – poinformował klub z Londynu na swojej oficjalnej stronie.

Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

27-letni skrzydłowy został wypożyczony na dwanaście miesięcy z Brighton & Hove Albion. Zawarte porozumienie zakłada również opcję pierwokupu latem przyszłego roku.

Wychowanek En Avant de Guingamp w koszulce popularnych „Mew” zaliczył dotychczas 139 spotkań, w których strzelił 27 goli. Wcześniej bronił również barw belgijskiego Standardu Liege oraz Leicester City.

Anthony Knockaert ma na swoim koncie trzynaście występów w dwóch kategoriach wiekowych młodzieżowej reprezentacji Francji. Zdobył w nich pięć bramek.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB