Runjaic trzy lata dłużej z Pogonią

sports news

Kosta Runjaic przedłużył kontrakt z Pogonią Szczecin – poinformował klub z Pomorza Zachodniego na swojej oficjalnej stronie.

Niemiecki szkoleniowiec związał się z „Portowcami” trzyletnią umową, obowiązującą do końca czerwca 2022 roku.

Runjaic przejmował Pogoń w listopadzie 2017 roku, kiedy zespół zajmował ostatnie miejsce w tabeli LOTTO Ekstraklasy, tracąc sześć punktów do bezpiecznej strefy. Pomimo tego, w imponującym stylu utrzymał drużynę, zapewniając jej ligowy byt już na trzy kolejki przed końcem rozgrywek.

W sezonie 2018/19 szkoleniowiec z Niemiec dwukrotnie zdobywał tytuł trenera miesiąca LOTTO Ekstraklasy. Został też nagrodzony tytułem trenera roku 2018 województwa zachodniopomorskiego.

Runjaic prowadził dotąd „Portowców” w 47 spotkaniach. 21 z nich wygrał, jedenaście zremisował, a w piętnastu musiał uznać wyższość rywala. W tym czasie jego podopieczni strzelili 74 bramki.

(za pogonszczecin.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.