Rzeszów zorganizuje mecz Polska-Reszta Świata

sports news

22 kwietnia na Stadionie Miejskim w Rzeszowie reprezentacja Polski zmierzy się z drużyną Reszty Świata – poinformował oficjalny serwis kadry „biało-czerwonych”.

Tuż przed tym spotkaniem odbędzie się ceremonia wprowadzenia Marka Cieślaka do Galerii Sław Żużlowej Reprezentacji Polski.

– Myślę, że bardzo dobrze się stało, że możemy współorganizować wydarzenie jakim będzie mecz Polska-Reszta Świata. Kibice w Rzeszowie są zakochani w speedwayu – zapewnia Marek Ustrobiński.

– Jako miasto dbamy o obiekt, regularnie modernizujemy go, by był on jak najlepiej przygotowany zarówno dla kibiców, jak i dla zawodników. Cieszymy się, że tradycji stanie się zadość – podkreślił zastępca prezydenta miasta Rzeszów.

– Bardzo się cieszę, że miasto wspiera taką inicjatywę, ponieważ mecz Polska-Reszta Świata to sport na najwyższym poziomie. W Rzeszowie jest wielu kibiców, którzy żyją żużlem i z pewnością licznie pojawią się na trybunach – dodała Marta Półtorak.

– Mam nadzieję, że w pierwszych dwóch meczach PGE Ekstraligi wystąpię na tyle dobrze, że trener Cieślak rozważy powołanie mnie na to spotkanie. Uwielbiam startować w Rzeszowie, bardzo lubię ten tor, a miejscowi kibice zawsze mnie wspierają – podsumował Wiktor Lampart.

(za polskizuzel.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.