Sa Pinto: Carlitos i Kulenović wykonali znakomitą pracę

sports news

Trener Legii Warszawa Ricardo Sa Pinto nie ukrywał radości po wygranej w Gdyni z Arką 2:1 w ostatnim sobotnim spotkaniu 25. kolejki LOTTO Ekstraklasy.

Mistrzowie Polski po czternastym zwycięstwie w bieżących rozgrywkach umocnili się na drugim miejscu w klasyfikacji.

– To był trudny mecz na fatalnej murawie. Bardzo ciężko jest grać w piłkę w takich warunkach. Trudno spodziewać się pięknego futbolu, musieliśmy jednak przystosować się do takich okoliczności. Pracowaliśmy bardzo ciężko i stworzyliśmy kilka okazji strzeleckich – przyznał Sa Pinto dla oficjalnego serwisu Legii Warszawa.

– Staraliśmy się grać podaniami. W pierwszej połowie graliśmy agresywnie, nie potrafiliśmy jednak strzelić gola. W drugiej gra ułożyła się lepiej, ale w ostatnich dziesięciu minutach nie potrafiliśmy kontrolować meczu, ponieważ Arka podjęła ryzyko, chcąc doprowadzić do wyrównania. Myślę jednak, że wygraliśmy całkowicie zasłużenie – podkreślił Portugalczyk.

– Zobaczymy, czy nadal będę korzystał z systemu z dwójką napastników. Carlitos i Sandro Kulenović potrafią grać ze sobą. Jestem szczęśliwy, że obaj trafili do siatki. Potrzebowaliśmy takiej charakterystyki, jaką oni posiadają, czyli utrzymywania się przy piłce i szybkości. Obaj wykonali znakomitą pracę – pochwalił na koniec strzelców goli Sa Pinto.

(za legia.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.