Sa Pinto: Lech jest pod presją, spróbujemy zagrać mądrze

sports news

– Nie zasłużyliśmy na zwycięstwo w ostatnim meczu – wyznał Ricardo Sa Pinto dla oficjalnego serwisu Legii Warszawa.

Mistrzowie Polski w najbliższy weekend zagrają na wyjeździe z Lechem Poznań. „Kolejorz” w 2019 roku doznał dwóch porażek po wznowieniu zmagań LOTTO Ekstraklasy.

– Lech Poznań jest pod presją, ponieważ potrzebuje zwycięstwa, aby walczyć nadal o mistrzostwo Polski. My jednak również potrzebujemy trzech punktów. Spróbujemy zagrać mądrze przez pełnych 90 minut, nie chcemy popełniać głupich błędów – podkreślił opiekun stołecznej drużyny.

– Chcemy zagrać przede wszystkim efektywnie. Oczekuję bardzo dobrego widowiska, a dziewięć punktów różnicy w tabeli o niczym nie świadczy. Sfera psychiczna odegra w tym meczu olbrzymią rolę, być może nawet większą, niż umiejętności piłkarskie – stwierdził Portugalczyk, który odniósł się również do swojego zachowania po przegranej konfrontacji z Cracovią.

– Jestem osobą emocjonalną, ale szczerą i prawdziwą. Mecze piłkarskie to moja pasja, moje życie. Wiem, że trener Adam Nawałka jest spokojniejszy ode mnie. Trener musi brać odpowiedzialność za swoich zawodników i chronić ich. Jestem liderem zespołu, muszę brać odpowiedzialność na swoje barki i zapewnić moim podopiecznym najlepsze warunki do treningu. Gdyby porównać mnie przykładowo do Diego Simeone okazałoby się, że on jest ode mnie jeszcze kilka razy bardziej emocjonalny – podsumował Ricardo Sa Pinto.

(za legia.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.