Hancock: Cały czas mam otwarte oczy i uszy

sports news

– Kocham jeździć w Szwecji – wyznał Greg Hancock w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix.

Czterokrotny mistrz świata spokojnie czeka na oferty w Polsce i na razie skupia się na przygotowaniach do sezonu z Dackarną Malilla.

– To świetny klub, a takie sprawy dają stałą, pozytywną motywację. To wspaniale, że jestem jego częścią. Wiesz, kiedy otrzymasz wypłatę. Tor jest świetny, tak samo jak zarząd. Mamy także znakomitą grupę zawodników – podkreślił Amerykanin, który po drugiej stronie Bałtyku jest klubowym kolegą Macieja Janowskiego i Patryka Dudka.

– Oczywiście, jestem najstarszy w klubie, ale to dobrze wpływa. Mam doświadczenie, ale też interesuję się tym, co robią młodsi – przyznał 48-letni Kalifornijczyk.

– Aby wiedzieć, czym się interesują, muszę trzymać się z nimi. Cały czas mam otwarte oczy i uszy – podsumował Hancock.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.